Буклетмейкери

Сортувати по:
Фільтр
Швидке замовлення
Макс. формат аркушів / буклету - А3 / А4, макс-ну кількість листів степлірованія / фальцевания (80гр / м2) - 12 лист / 10, продуктивність до 150 буклетів / год, харчування - 220, 60 Вт, вага - 13 кг, розміри - 500х395х220 , скоби - 26/6

Для чого потрібні буклетмейкери?

Буклетмейкер або, як їх ще називають, степлери-фальцювальники можуть стати відмінним придбанням не тільки для друкарні, яка надає послуги з виготовлення брошур різних типів і форматів. Такий пристрій може використовуватися в будь-якому навчальному закладі, невеликому рекламному агентстві, офісі. Документ, перетворений з допомогою буклетмейкер в зручну міні-книжечку, має більш презентабельний вигляд і зручний у використанні.

функції буклетмейкер
Степлер-фальцовщик працює за наступним принципом: зібрані листи майбутньої брошури в автоматичному або ручному режимі відправляються в спеціальний лоток і з'єднуються в єдину конструкцію однією або декількома скріпками.

Як і будь-яке інше обладнання для поліграфії, буклетмейкер мають безліч функцій і технічних особливостей, що впливають на якість готової продукції і ефективність проведених робіт. Серед найбільш значущих з них:

товщина оброблюваного блоку - кількість аркушів паперу, які степлер-фальцовщик може скріплювати в окрему брошуру;
продуктивність - кількість брошур, створюваних за 1 годину;
максимально допустимий формат паперу - зазвичай буклетмейкер дозволяють виробляти продукцію форматом від невеликих брошурок, календарів і зошитів до поліграфії формату А3;
кількість швейних головок - позначає кількість скріпок, якими одночасно може бути скріплена друкована продукція;
можливість регулювання розташування швейних головок;
скріплення брошури «в накидку» - коли скріпки з'єднують поліграфічну продукцію посередині листа.

Як вибрати буклетмейкер?

Буклетмейкер в основному діляться на 2 основних типи за своєю потужністю і по можливості стикування з Листопідбирально машинами:

Апарати, які працюють в напівавтоматичному режимі з ручною подачею блоків і примусовим запуском процесу виготовлення, без можливості стикування з коллатори. Як правило такі машини прошивають одночасно до 15 аркушів паперу 80 г / м².

Апарати, які працюють як в напівавтоматичному, так і в автоматичному режимах. Як правило такі буклетмейкер мають можливість інтеграції в лінію з Листопідбирачі. Такі машини працюють з блоками до 30 аркушів паперу 80 г / м², мають високу швидкість і прості в налаштуванні.

Де купити буклетмейкери?

У каталозі нашого інтернет-магазину ви можете купити буклетмейкери найрізніших модифікацій. Ми пропонуємо розумні ціни на обладнання перевірених виробників, зокрема, «Delta», «Duplo», «Warrior». Щоб якість друкованої продукції та ефективність робочого процесу відповідали вашим вимогам, при виборі буклетмейкера звертайте увагу на такі особливості як: товщину блоку, формат паперу, кількість буклетів.